המדריך המלא לרישוי תוכנות Microsoft

מאת: בוריס טיומקין | פורסם ב: 01/08/09במיקרוסופט קיימות תוכניות רישוי רבות כדי לתת מענה על מגוון רחב של צורכי הלקוחות. פרטי המוצר ותחולתו משתנים במידה רבה בהתאם לסוג התוכנית ולמוצר התוכנה. המידע שלפניך יסייע לך לבחור בתוכנית המתאימה על פי צרכיך ולהבין את התיעוד שעליך להחזיק, כדי להבטיח את עמידתך בתנאי הרישוי.זו למעשה הזכות אותה מעניקים יצרני התוכנה למשתמשים להשתמש בתוכנה בכפוף לכללי הרישוי המפורטים ברשיון השימוש. סוג הרשיון קובע את זכויות וחובות המשתמש בתוכנה וכן מציין מגבלות מסוימות כגון: סוג הלקוחות להם מותר השימוש במוצר ,מספר העותקים אותם ניתן להתקין וכו'.

מוצר מלא (Retail) מגיע ארוז בקופסאות וניתן לרכישה בחנויות מחשבים וגם אצל משווקים מורשים של מיקרוסופט. בד"כ ניתן להעביר את הרישוי ממחשב למחשב ברגע שרוכשים מערכת חדשה.

רכישת מוצרים ברשיון אקדמאי מוגבלת ניתנת רק ללקוחות המגזר האקדמאי (סטודנטים, תלמידים בבתי ספר וכד'). המוצר ניתן לרכישה בעלות נמוכה יותר(לעיתים אינו מכיל את האופציות המלאות של התוכנה) וחלק מהמוצרים ניתנים להתקנה על מספר מחשבים בבת אחת.

תוכנת OEM מגיע מותכנת רק על מחשב חדש ולא ניתנת להעברה למחשב אחר.מיועדת בעיקר לאנשי מיקצוע העוסקים בהרכבת מחשבים חדשים.

יעוץ והקמת תשתיות

יעוץ והקמת תשתיות

Disaster Recovery 24h

Disaster Recovery 24h

הורד עכשיו את כלי התמיכה מרחוק

teamviewer-icon70X70
Net-Pro QSצרו עמנו קשר ונשוב אליכם בהקדם:

  • נטפרופשיונל טכנולוגיות בע"מ
  • אחד העם 9, ת"א, מגדל (כלבו) שלום
  • טלפון: 03-9411906
  • דוא"ל: info@net-pro.co.il

Popup Module

This is the Popup Module feature. Assign any module to the popup module position, and ensure that the Popup Feature is enabled in the Gantry Administrator.

You can configure its height and width from the Gantry Administrator.

More Information