הערכים שלנו


נט-פרו מציבה רף גבוה מאוד ובלתי מתפשר בתודעת השירות המקצועיות והאיכות. השירות האיכותי שאנו מספקים נובע מתקשורת ישירה וזורמת עם הלקוח תוך הבנה עמוקה של צרכיו ודרישותיו פתרונותינו האיכותיים משפיעים במישרין על צמיחתו העסקית של הלקוח, תואמים לתקציבו ולצרכיו המקצועיים.

איכות, אמינות ויציבות

אנו משתמשים בטכנולוגיות התקשורת החדישות ביותר, החשובות לפעילות העסקית של לקוחותינו מול ציבור לקוחותיהם. נט-פרו מאמינה כי השירות והאיכות הם ערכים מובילים, ולכן מקיימת קשרים עסקיים עם ספקים איכותיים מהמובילים בענף. הניסיון הרב מלמד, כי רכישה של ציוד אמין ואיכותי עם תקופת שרות ארוכה באתר הלקוח מבטיחה יציבות של המערכות לאורך זמן ושביעות רצון גבוהה של הלקוח.

העתיד כבר כאן

עובדי החברה על המשמר. המערכות שתחת פיקוחנו מעודכנות באופן שוטף, בקצב הטכנולוגיה ובהתאם לשינויים המתרחשים במגזר העסקי שבו הינכם פעילים.

ליווי צמוד של הלקוח

אנו בנט-פרו נמצאים עם כל אחד ואחד מלקוחותינו העסקיים בקשר שוטף, הכולל בין השאר בדיקות מדגמיות של המערכות המבצעיות, בקרת שרתים, בקרת גיבויים וישיבות עבודה מקצועיות המתקיימות לפחות אחת לרבעון עם הלקוחות במשרדיהם. לקוחותינו רואים בנט-פרו שותפה אסטרטגית בכל תהליכי העבודה הקיימים במשרדם, ומתייעצת עמנו פעמים רבות בעת קבלת החלטות הנדרשת כתוצאה מהכנסת שיפורים טכנולוגיים, ובעת התרחשות שינויים מבניים בעסק.

ויפה שעה אחת קודם

אנו בנט-פרו לא ממתינים להיווצרות תקלות. אנחנו מונעים תקלות ומבצעים את כל הפעילות הנדרשות על מנת להימנע ממצב של הופעת תקלה באתר הלקוח. כל לקוחות החברה נהנים מאחריות שנתית, המתחדשת מידי שנה. הכיסויים הביטוחיים מותאמים לצורכי הלקוח.

שימוש בתוכנות חוקיות

בשנים האחרונות מתחזקת האכיפה על השימוש בתוכנות חוקיות בלבד, ובצדק. תוכנות במחשב העסקי אמורות לסייע לעובדים לעשות את עבודתם היטב ומהר. תוכנות לא חוקיות, שלא ניתן לשדרג אותן או שאינן זכאיות לתמיכה טכנית – מבצעות בדיוק את ההפך. מלבד חוסר ההגינות העסקי שבשימוש בתוכנות לא חוקיות, תוכנות אלה עלולות לפגום הן ביעילות והן ברווחיות של העסק. על כן, אנו משתמשים ומעודדים שימוש בתוכנות חוקיות.

יעוץ והקמת תשתיות

יעוץ והקמת תשתיות

Disaster Recovery 24h

Disaster Recovery 24h

הורד עכשיו את כלי התמיכה מרחוק

teamviewer-icon70X70
Net-Pro QSצרו עמנו קשר ונשוב אליכם בהקדם:

  • נטפרופשיונל טכנולוגיות בע"מ
  • אחד העם 9, ת"א, מגדל (כלבו) שלום
  • טלפון: 03-9411906
  • דוא"ל: info@net-pro.co.il

Popup Module

This is the Popup Module feature. Assign any module to the popup module position, and ensure that the Popup Feature is enabled in the Gantry Administrator.

You can configure its height and width from the Gantry Administrator.

More Information