המלצה הטלויזיה החברתית

2/8/2012

עם הגדילה המבורכת של הטלוויזיה החברתית בא הצורך להתפתח גם ברמה הטכנית ולעבור לעבודה עם תשתיות אינטרנט וטלפון איכותיות שיעמדו בדרישות ההולכות וגדלות שלנו.
לנט- פרו הגעתי אחרי תחקיר מעמיק באינטרנט על תשתיות וחיווט משרדים שבסופו חשתי שאני יודעת עוד פחות על הנושא ומבולבלת הרבה יותר. בעז ורונן, אליהם הגעתי בעקבות מאמר שפרסם רונן ברשת (שחשתי שיועד בדיוק לבורים כמוני), היו מקסימים וסובלניים במיוחד כלפי חוסר הבקיאות שלי. הם הגיעו למשרדי הטלוויזיה לפגישת יעוץ ועמדו על הצרכים שלנו באופן מקיף, לאחר מכן נסענו יחדיו למשרד החדש אליו התעתדנו לעבור, שם הסברתי להם בדיוק מה היינו רוצים שיהיה בכל חדר. בעז ורונן ראו, שמעו והביעו את דעתם, וביחד גיבשנו תכנית פעולה שתענה על כל הצרכים שלנו, תוך התחשבות ביכולותינו הכלכליות.
לאורך כל העבודה מולנו בעז ורונן היו מקצועיים, אדיבים וסבלניים לדרישותינו ובקשותינו. ניכר היה שהם אינם מנסים לנפח את החשבון שלנו לחינם מחד, אך שהם לא יתפשרו על איכות עבודתם מאידך.
בסופו של יום נט פרו סיפקו לנו את תשתיות האינטרנט והטלפון למשרד החדש, החל משלב התכנון ועד לביצוע - ועשו עבודה נפלאה. ויותר מכך- בעז ורונן גם קישרו בינינו לבין אנשי מקצוע נוספים – חשמלאי ומתקין מזגנים, שאת שירותיהם שכרנו גם כן. גם השירות של שני אלו היה מקצועי ואדיב.
ללא ספק ההתקשרות עם נט פרו הפכה את מעבר המשרד שלנו לקל, נעים ומוצלח בהרבה,
תודה!


יעל רוזנפלד,
מנהלת תפעול
הטלוויזיה החברתית
www.social.org.il

יעוץ והקמת תשתיות

יעוץ והקמת תשתיות

Disaster Recovery 24h

Disaster Recovery 24h

הורד עכשיו את כלי התמיכה מרחוק

teamviewer-icon70X70
Net-Pro QSצרו עמנו קשר ונשוב אליכם בהקדם:

  • נטפרופשיונל טכנולוגיות בע"מ
  • אחד העם 9, ת"א, מגדל (כלבו) שלום
  • טלפון: 03-9411906
  • דוא"ל: info@net-pro.co.il

Popup Module

This is the Popup Module feature. Assign any module to the popup module position, and ensure that the Popup Feature is enabled in the Gantry Administrator.

You can configure its height and width from the Gantry Administrator.

More Information